Warning: fopen(/usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/cache/informer_1_mid-radio.tmp): failed to open stream: Permission denied in /usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/modules/functions.php on line 340 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/modules/functions.php on line 341 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/modules/functions.php on line 342 Warning: fopen(/usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/cache/dlef_show_last.tmp): failed to open stream: Permission denied in /usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/modules/functions.php on line 340 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/modules/functions.php on line 341 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/hosting/sites/mid/www/data/engine/modules/functions.php on line 342 Чим вигідна реклама на радіо? » Медіахолдінг "МИД"

Коли ви частіше слухаєте радіо?

Вранці
Удень
Ввечері
Вночі
Майже 24 години

Автомобильный кинотеатр КіноDRIVE™
Чим вигідна реклама на радіо?
Автор: Berry | Категория: MID-FM | Просмотров: 2071 | 19 июня 2012 |

Що таке розумна реклама?
Ви чекаєте від реклами результату? Тоді прислухайтесь до тих, хто займається рекламою на радіо не 1 рік. Так, це важливо, коли замовник точно знає, чого хоче. Це прекрасно і круто, коли клієнт точно визначає, що він хоче рекламувати! Тоді все стає на свої місця! АЛЕ дуже часто рекламодавець забуває про те, чи зацікавить ролик слухача, його потенційного чи можливого клієнта. Замовник хоче так, як подобається йому. Це одна із помилок при замовленні реклами на радіо. Те саме стосується написання сценарію. Сценаристи знають, як буде слухатись ролик і як він буде читатись диктором, тому кожне слово і речення пишеться в сценарії не просто так, не для краси, а для ЛЕГКОСТІ СПРИЙНЯТТЯ ВАШОЇ РЕКЛАМИ СЛУХАЧЕМ!
Як досягти результату?
Хочете результат? Попереджаємо, після 1 тижня реклами на радіо, до вас сотні покупців і клієнтів не підуть. Все залежить від того, наскільки людям потрібне те, що ви рекламуєте. Тому ви повністю повинні знати свій ринок, так як ДУЖЕ ВАЖЛИВО зробити акцент на РЕЗУЛЬТАТІ, який отримає клієнт. Постійне звучання на радіо назви вашої фірми, магазину, кафе, ресторану тощо також дає позитивний результат. Ви постійно на слуху. Приклад: ваша фірма одна із 50, які пропонують вікна, двері, будматеріали. Завдяки вашому постійному звучанню, слухач запам’ятає, що: «вікна і двері пропонує фірма, яка постійно звучить в рекламі на радіо і ця реклама вже всіх дістала. Але ж якщо вони постійно звучать, то мабуть дійсно хороша фірма і вікна своїй тещі я замовлю там». Грубий приклад, проте життєвий.
Як довго повинна звучати реклама?
Ще одна помилка багатьох. Ваша реклама НЕ ПОВИННА ДРАТУВАТИ слухача. Золотий стандарт довжини рекламного ролика на радіо 30 секунд! Якщо ще менше, це взагалі крута реклама. Якщо довше, то тільки до 45 секунд. Якщо ваша реклама 60 секунд і більше, це погано. Така реклама дратує слухача, який просто перестає звертати на неї увагу. Повірте, пиріжки з капустою, яблуками, бананами, носками, платтями, сковорідками із сусідніх районів не «нагодують» вух слухача. Людям це швидко приїдається.
Що повинно звучати в рекламі на радіо?
Те саме стосується стандартних наборів переліку товару. Якщо ви кажете, що у вас магазин побутової техніки, то не треба давати весь перелік товару. Краще зробіть акцент на тому, що отримає слухач, якщо завітає саме у ваш магазин. Людей цікавить знижка, акційний товар. Останнє завжди гарно йде. Скажіть, що у вас м’ясорубки з Маюня по Жарюль по знижці у 30% і це більше зацікавить слухача, ніж перелік всього асортименту, який зрозумілий і так. Ще крутіше, якщо ви можете назвати ціну на конкретний товар. ПРИКЛАД: холодильник «Оленка 2012» по ціні стільки-то гривень. Але тут вже залежить від ваших стосунків із бухгалтерією і податковою. Проте це так само ефективно, як і зовнішня реклама з зображенням товару та написом ціни на цей товар. Тому що покупця цікавить у першу чергу саме ціна і назва товару. Не менш чудовий спосіб розділити спектр ваших послуг не на 1 ролик, а на кілька. Зовсім інша справа, якщо це магазин з одним спектром послуг. Скажімо, треба реклама магазину одягу. Там з метою реклами все чітко зрозуміло: замовник реклами повинен звернути увагу на сезон і на те, що він у цей сезон може запропонувати слухачу. Акційні знижки? Чудово! Людина це запам’ятає. Свіжа колекція вечірніх суконь чи ділових костюмів? Зробіть на цьому акцент, а не кажіть, що у вас є спідниці, сарафани, шорти, футболки, панчохи і тому подібне. Люди це все побачать, коли прийдуть до вас, але спочатку потрібно грамотно їх переконати прийти саме до вас. Зустріч клієнта персоналом, поведінка із покупцем, то вже ваша справа, а не наша.
Довіртесь нам!
Завдання клієнта визначити мету своєї реклами і не забувати, що слухача цікавить результат, а не ваше бажання на ньому заробити. А тут вам підкажуть наші рекламні агенти та працівники студії звукозапису радіостанції. Тому довіртесь нам. Якщо ж ви хочете ексклюзивності звучання свого бренду, фірми, магазину, банку тощо, тоді запитуйте у наших агентів про спонсорські пакети на радіо. В цьому варіанті ваша реклама буде звучати не у рекламних блоках радіостанції, а окремо, у конкретний час і хвилини!
Телефони нашої рекламної служби: (04744) 3 68 49, 4 66 20.
Ваша реклама може лунати на радіо MID-FM, Авторадіо, Ретро FM, Супер Радіо ОДНОЧАСНО, або по будь-якому іншому вигідному Вам графіку!
[size=3][/size]

 
 
 (голосов: 5)