Коли ви частіше слухаєте радіо?

Вранці
Удень
Ввечері
Вночі
Майже 24 години

Конференція освітян
Автор: artko | Категория: газета "Умань", Новини | Просмотров: 2524 | 4 сентября 2009 |

Конференція освітян
Початок нового навчального року – це початок великого шляху навчання для дітей, батьків та вчителів. Адже усі подальші здобутки залежатимуть від їхніх спільних зусиль. Саме перед початком навчального року вже традиційно проводиться конференція працівників освіти. Це захід, де педагоги мають змогу поспілкуватись зі своїми колегами та керівництвом міста, отримати відповіді на усі запитання, обговорити здобутки минулого навчального року та плани на наступний.

Першою ланкою в навчанні та вихованні дітей безперечно є дошкілля. У нашому місті діє 143 групи для дошкільнят, в яких виховується понад 3 тис дітей. Але усієї потреби в садочках нині не задовольняємо. Тож уже з першого вересня відкривається ще 4 групи для дітей раннього дошкільного віку у садочках № 5,7,8,23.

Завдяки підтримці міської влади, в нашому місті вдалося зберегти мережу позашкільних закладів. І діти, які відвідують різноманітні гуртки та секції, прославляють наше місто на конкурсах та змаганнях різного рівня.
Кульмінацією педагогічної конференції стало нагородження педагогів, які підготували цілу низку переможців олімпіад, конкурсів, оглядів. В нашому місті з 2006 року діє програма роботи з обдарованою молоддю, що розрахована на 2006-2010 роки. Кошти спеціально виділені з міського бюджету спрямовуються на виплату винагород обдарованим дітям та педагогічним працівникам, що підготували переможців Всеукраїнських олімпіад з базових та спеціальних дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук. Самих переможців вітали на золотому олімпі. А нині ж премії та грамоти були вручені людям, що своєю працею виховують майбутнє нашої держави.

 
 
 (голосов: 1)